Naturalne materiały i wyjątkowy styl łączą się w tych innowacyjnych, pełnowymiarowych słuchawkach firmy Marley. Duże, 50-milimetrowe membrany zapewniają czysty, mocny dźwięk, dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół ulubionych utworów. Miękkie poduszki słuchawki z włókna bambusowego (lub miękkiej skóry w kolorze siodłowym) zapewniają komfortowe i całkowicie wciągające wrażenia słuchowe. Słuchawki są tapicerowane stylową, trwałą i odporną na zużycie tkaniną żaglowa (w modelu Saddle ekskluzywna tkanina Rewind jest mieszanką konopi, bawełny organicznej i włókien plastikowych pochodzących z recyklingu). Dzięki składanej konstrukcji nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w podróży. Oplot z tkaniny skutecznie ogranicza plątanie się kabla i szumy mikrofonu. 3-przyciskowy zestaw słuchawkowy umożliwia korzystanie z zestawu Marley Rise Up za pomocą smartfona i pozostawanie w kontakcie przez cały czas.

Marley Rise Up Saddle

Marley Rise Up Samo

Marley Exodus Harvest to przyjazny dla środowiska produkt o porywającym brzmieniu i oryginalnym wyglądzie. Słuchawki na głowę zostały zaprojektowane i zmontowane przy użyciu drewna bukowego z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), aluminium nadającego się do recyklingu, miedzi i bardzo miękkiej skóry. Za czysty i basowy dźwięk odpowiadają zaprojektowane na zamówienie przetworniki 40 mm. Oplot z tkaniny skutecznie ogranicza plątanie się kabla i szumy mikrofonu. 3-przyciskowy zestaw słuchawkowy umożliwia korzystanie z zestawu Marley Exodus Harvest za pomocą smartfona i pozostawanie w kontakcie przez cały czas.

Marley Exodus Harvest

Kompaktowe słuchawki na głowę Liberate oferują unikalną konstrukcję pałąka ze stali nierdzewnej, afrykańskiego drewna sapele z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) i ekskluzywnego materiału Rewind (mieszanka konopi, bawełny organicznej i włókien plastikowych pochodzących z recyklingu). 40-milimetrowe przetworniki zapewniają energiczny dźwięk marki Marley. Oplot z tkaniny skutecznie ogranicza plątanie się kabla i szumy mikrofonu. 3-przyciskowy zestaw słuchawkowy umożliwia korzystanie z Marley Liberate za pomocą smartfona i pozostawanie w kontakcie przez cały czas.

Siodełko Marley Liberate

Marley Liberate Denim

Wszystkie modele Marley