W 2020 roku Sennheiser będzie obchodził 75. rocznicę powstania! To już trzecia generacja rodziny Sennheiser, która pracuje nad wizerunkiem idealnego ucieleśnienia osobistego dźwięku audio. Jedną z najjaśniejszych kart w historii marki jest model HD 800 S i nie będzie przesadą stwierdzenie, że słuchawki te mają kultowy status wśród audiofilów. Są one cenione za referencyjną jakość dźwięku i imponującą przestrzeń dźwięku i obrazu.

Z okazji swojej rocznicy Sennheiser zachwyca swoich fanów wyjątkową, limitowaną edycją HD 800 S Anniversary Edition. Tylko 750 sztuk zostanie rozprowadzonych na całym świecie!

 

Słuchawki Sennheiser HD 800 S Anniversary Edition są wykonywane ręcznie w siedzibie firmy w Wedemark w Niemczech.

Słuchawki są dostępne w ekskluzywnym matowym złotym kolorze, a każda para jest naprawdę wyjątkowa dzięki laserowemu wygrawerowaniu indywidualnego numeru seryjnego na pałąku.

Osoby poszukujące wysokiej jakości dźwięku docenią model HD 800 S za niewiarygodnie czysty obraz dźwiękowy w połączeniu z oszałamiającym zakresem częstotliwości 4-51 000 Hz.

Membrana dynamiczna słuchawek o średnicy 56 mm jest wykonana z opatentowanego materiału, który utrzymuje zniekształcenia dźwięku na poziomie poniżej 0,02%.

Opatentowana przez Senheiser technologia neutralizuje rezonanse, zapobiegając w ten sposób powstawaniu niepożądanych szczytów częstotliwości, co skutkuje przejrzystym obrazem dźwiękowym w całym zakresie częstotliwości.

Edycja jubileuszowa będzie miała swoją światową premierę 22 września. Cena HD 800 S Anniversary Edition będzie wynosić 1 699,95 USD.

 

  • Nowy Sennheiser HD 800S Anniversary Edition Gold
  • Marka: Sennheiser
  • Typ słuchawek: przewodowe
  • Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 4