Marshall Uxbridge Voice to najnowszy głośnik Bluetooth firmy Zound Industries (producenta urządzeń Marshall, słuchawek Urbanears i adidas), który po raz pierwszy wprowadza do swojej oferty obsługę AirPlay 2. Oprócz technologii strumieniowej firmy Apple głośnik obsługuje także zwykły interfejs Bluetooth i Spotify Connect, a ponadto można nim sterować za pomocą asystenta głosowego Alexa. Oficjalna sprzedaż wariantu z obsługą Alexy rozpocznie się w kwietniu, a wariantu z Asystentem Google - w czerwcu. Niestety, nie jest dostępna obsługa dwóch asystentów.

W przeciwieństwie do poprzednich głośników Marshalla, fizyczne elementy sterujące w Uxbridge składają się z szeregu pokręteł regulacji głośności, a nie pokręteł w stylu wzmacniacza gitarowego. Na górze znajdują się przyciski przełączania głośności, tonów niskich i wysokich, przycisk odtwarzania i pauzy oraz przycisk wyciszania mikrofonu, dzięki któremu Alexa lub Asystent Google nie będą Cię podsłuchiwać.

Obsługa technologii AirPlay 2 i Alexa oznacza, że urządzenie Uxbridge Voice można połączyć z innymi głośnikami korzystającymi z tej samej technologii w celu stworzenia systemu multiroom.

Ten kompaktowy głośnik o wymiarach 127 mm x 152 mm x 101 mm i paśmie przenoszenia od 54 Hz do 20 000 Hz jest wyposażony we wbudowany wzmacniacz o mocy 30 W. Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego głośnika wynosi 96 dB. Za łączność bezprzewodową odpowiadają moduły Wi-Fi 801.11ac (2,4 GHz + 5 GHz) oraz Bluetooth 5.0.