Francuska firma Focal zaprezentowała nowe, pełnowymiarowe słuchawki Focal Radiance dla Bentleya!

Filozofia firmy polega na tym, że Bentley buduje samochody przede wszystkim dla kierowcy, w przeciwieństwie do Rolls-Royce'a, który koncentruje się na pasażerze siedzącym z tyłu. Firma Focal wykorzystała swoje bogate doświadczenie, aby stworzyć słuchawki "dla słuchacza" w prawdziwie królewskim opakowaniu stylistycznym. Słuchawki stanowią zaskakującą symbiozę francuskich rozwiązań technologicznych i angielskiej dbałości o szczegóły.

Focal Radiance czerpie inspiracje z ponad stuletniej tradycji konstrukcyjnej marki Bentley. Angielska subtelność jest widoczna w każdym szczególe: diamentowy kształt nauszników Focala nawiązuje do wzoru kraty w Bentleyu Continental, a także do pikowanych elementów siedzeń tego samochodu. "Skrzydlate logo firmy Bentley na aluminiowych elementach pałąka dodaje elegancji i dyskretnie informuje o statusie premium.

Za dźwięk odpowiada 40-milimetrowy aluminiowo-magnezowy układ przetworników dynamicznych o pełnym rzucie. Słuchawki te charakteryzują się głębokim spektrum niskich częstotliwości, zrównoważonym zakresem średnich tonów oraz liniową, przejrzystą górą pasma.

Poduszki uszu są wykonane z cienkiej i wytrzymałej prawdziwej skóry Pittarda, tego samego materiału, z którego wykonane są rękawice kierowcy Bentleya.

Aparaty Focal Radiance for Bentley są dostarczane w specjalnie zaprojektowanej walizce.

  • Marka: Focal
  • Gwarancja producenta, miesiące: 12
  • Średnica membrany, mm: 40